Udělejte si radost masáží s nahou masérkou

Ať už se potřebujete uvolnit ze stresu všedních dní nebo si zpestřit vztah s vaší partnerkou či partnerem, prostě to zkuste. Nahá masérka dodá masáži jiný rozměr a zde se dozvíte oč přesně při podobné příležitosti vlastně jde.

Hormony při pohledu na nahou krásu

Vzrušení, tedy erotické vzrušení, při pohledu na nahotu je v naší kultuře normální. Proč zrovna v naší? V místech, kde je nahota ve smyslu „nahoře bez“ normální, by chlapi měli s erekcí permanentní problém. U nás vycházíme z křesťanských tradic, kde nahota byla zatracována, takže pohled na „zakázané ovoce“ má na mužské libido silnější dopad. V Anglii se s oblibou žertuje na téma prudérnosti viktoriánských dob, kdy poodhalený dámský kotník byl erotický.  Dnes je to samozřejmě jinak; nicméně rudimenty puritánství tam stále najdeme. Nejen v literatuře, ale i ve vzpomínkách. Nicméně i tady si můžete dopřát nahou masérku prostě proto, že kde je poptávka je i nabídka. A poptávka vzniká tzv. hormonální bouří v našem mozku. Jen samotný pohled na nahou masérku vyplaví hormony, které vzbuzují touhu a zvyšují rozkoš.

Jak by měla vypadat nahá krása

„Někdo má rád holky, jiný zase vdolky,“ říká české pořekadlo, které naznačuje, že „proti vkusu žádný dišputát“. Proto neexistuje žádná unifikovaná odpověď, jak má vypadat „ta pravá“ nahá krása. Nicméně některá pravidla jsou jasná.

  • Musí vonět – mnohé studie potvrdily, že pachy i na nevědomé úrovni zvyšují libido a vzbuzují touhu. Je rozdíl chtít se milovat uprostřed rozkvetlé louky nebo u vepřína, který ani nemusí být vidět. Stačí ho cítit. Výrobci parfémů neustále vylepšují vůně tak, aby více podporovaly jednotlivé pocity. Jiný parfém se použije k dlouhé večerní róbě a návštěvě divadla, jiný do kanceláře a další v očekávání  smyslného zážitku.
  • Ani nahá ani oblečená – než dojde k úplnému odhalení, je lépe podpořit fantazii vhodně zvoleným spodním prádlem, které mnohé naznačí, poodhalí, ale neprozradí okamžitě vše. Pracující fantazie má sílu viagry.
  • Zajištěná intimita – klient musí mít jistotu, že během masáže nebude vyrušován. Ze strany masérky to je samozřejmé, ale je na něm, aby si vypnul zvonění na telefonu a neřešil pípnutí esemesky. Aby se masáži a masérce poddal a užil si to. 

Nemravnost? Ani omylem

Využití služeb masérského salonu v erotickém slova smyslu  není nemravné, byť by to tak mnozí puritáni rádi  viděli. Základem je získat nebo podpořit duševní rovnováhu, relax a odpočinek od stresu, který se na nás valí ze všech stran. Není potřeba v tom hned vidět nevěru, zejména, když je klient sigl a technicky ani nemá být komu nevěrný. Nikdy nevíme, proč klient salon navštívil. Důvodů může být celá řada. Od toho, že už s konkrétním podnikem má kladnou zkušenost a chce si ji zopakovat, přes to, že je aktuálně sám a rád si užije společnost s erotickým podtextem, až po to, že si zrovna prochází náročným a komplikovaným rozchodem. Tady je mu prostě a jednoduše dobře. Ani jeden z popisovaných důvodů není zavrženíhodný.

Cizinec i našinec

Jakkoliv můžeme mít rozdílná těla, v zásadě jsme všichni stejní. Máme stejné tužby, sny a proč si to nepřiznat, i fyziologické potřeby. Proto podniky tohoto typu fungují na celém světě. Najdete je v asijském Bangkoku či v evropské Praze, ale i v australském  Sydney a americkém New Yorku. Touha po doteku nezná hranic A to je dobře pro nás pro všechny.. 

Podnikání jako kterékoliv jiné

Dnes se erotické a masážní salony dostaly na úroveň normálního podnikání. Není důvod je odsoudit, protože jedněm dávají práci a jiným potěšení. A co my víme, třeba je pro mnohé dívky jejich práce potěšením.

Jak se stavíte k tématu nahých masáží vy? Zašli byste si na ně sami nebo dokonce s partnerem? Podělte se o to s námi prosím v komentářích.

Barbora Koukolová