Sex patří mezi běžné lidské potřeby. Touha po rozmnožování a potažmo po sexu nám přece byla dána do vínku stejně jako touha po jídle nebo například pud sebezáchovy. Sex je náš. A protože dělá dobře nám všem, stal se vyhledávanou kratochvílí. Veřte, že pohledná eskort profesionálka v Praze si může ze zákazníků vybírat.

Jenže, co když doma není tak nějak “do čeho píchnout”? V té chvíli přichází představitelky a dnes již běžně také představitelé nejstaršího řemesla na světě. Tím máme na mysli nestárnoucí a stále žádanou prostituci. Jaká je světová mapa prostituce? Do které země lidé cestují s vidinou kvalitního, neobvyklého nebo levného sexuálního zážitku? 

Navštívíme spolu několik zemí, kde sexuální turistika kvete jako pole plné slunečnic. Tento typ turistiky je na vzestupu a drží se nejvíce v chudších zemích. Tam jsou totiž kvůli horším životním podmínkám ženy nuceny vyhledávat podřadnější zaměstnání, aby zabezpečily buď svoje malé děti nebo také samy sebe během doby studia. Kam vás zavedu? Sbalte si cestovní doklady, vyrážíme!

Thajsko

Tato přenádherná země, která vás prostřednictvím svých krásných žen vítá úsměvy a otevřenou náruči se v podstatě stala synonymem země s opravdu širokou a obsažnou nabídkou sexuálních služeb pro turisty. Do této asijské země létají na svoje zálety jak Evropané (a dnes již nejen ze západní Evropy), tak Američané nebo Australané. Zkratka všichni ti, kdo si tuto cestu i s náklady na sexuální dobrodružství mohou dovolit. V této přímořské zemi si můžete objednat služby lehkých žen i mužů, ale také bývalých mužů, kteří se oblékají jako ženy, nebo mužů, kteří se na ženy nechali pomoci hormonální léčby a plastické chirurgie přeměnit. Mnohdy tyto nové ženy od pravých ani nepoznáte. Snad jen výška a přítomnost mužského ohryzku napoví něco o minulosti této “ženy”. Pokud však chcete zaručeně pravou, je lepší se dopředu domluvit a nebo co nejdříve důkladně zkontrolovat “nádobíčko”. V Thajsku narazíte na spoustu barů a klubů, kde se na vás ženy nabízející sexuální služby doslova vrhnou. Lákají vás jejich drobné štíhlé postavičky, roztomilé  obličeje a třeba krátké sukýnky bez spodního prádla. Který muž toužící po sexu by těmto lákadlům dokázal odolat? Thajsko je také zemí, odkud si muži rádi vozí manželky. Podle slov jednoho z nich prostě lepší, ochotnější a úslužnější ženu prostě nenajdete. Je to asi otázka vkusu a životních preferencí. Thajky jsou prostě jinak vychovány a jsou ochotné muži udělat přesně to, co mu na očích uvidí. Za odměnu je pak muž živí a také mohou posílat peníze svojí rodině v chudém Thajsku.

Bali

Prodej sexu a sexuálních služeb je hojně rozšířen i v této krásné asijské zemi. Možná o něco méně než v Thajsku, ale nebude to dlouho trvat, než jej dožene. Na Bali se dá zcela bez problému koupit sexy masáž. Ovšem lehko zde koupíte i sex se ženou i více ženami, nebo sex s mužem pro ženu nebo i homosexuální styk muže s mužem. Kdo je více romantické povahy, muže si k sexu s dotyčným člověkem nabízejícím sexuální služby také povídat, mazlit se, zkrátka cokoliv, na čem se předem obě smluvní strany dohodnou. Kšeft je kšeft i v sexuálních službách. Sex se dá domluvit například prostřednictvím hotelové recepce, v klubu a nebo také použitím seznamkových aplikací na mobilu.

I ženy chtějí sex!

To, že Asie nebo Ukrajina jsou rájem sexuální turistiky pro muže, nás až tak nepřekvapuje, věděli jste ale, že pro ženy jsou rájem na nezávazný sex s místními země jako Egypt nebo pobřeží Jadranu?

 Co si myslíte o sexuální turistice a prodeji sexu v chudých státech vy? Lákalo vás někdy tyto služby vyzkoušet? Pokud ano, byli byste ochotni se s tím přiznat svému partnerovi nebo partnerce? Budeme se těšit na vaše příběhy, můžete je přidávat i jako anonym! Důvody naprosto chápeme!

Barbora Koukolová