Parkování u letiště – stihnu let?

Otázka parkování u letiště je určitě zanedbání hodná, ne však úplně nedůležitá, vyřešit ji musí každý, kdo se na letiště dopravuje vlastním vozem. Přece jen většina lidí nebyla zrovna ráda, kdyby se se svým pečlivě vyleštěným korábem nevešli na poslední parkovací místo u letiště a nedej bože by nestihl odbavení a celá dovolená by byla rázem pokažená. Pro tyto případy se nabízí spousta alternativních řešení,ze kterých si můžete vybrat to nejvýhodnější pro Vás.

Parkování u letiště – kdy můžu a kdy bych měl?

Může nastat tzv. Vnitřní boj a rozhodování se, jestli u letiště skutečně chcete parkovat a jestli byste tam vůbec parkovat měli.Ve 4 bodech je ve zkratce sepsáno, ve kterých situacích by jste měli využít parkování u letiště a taky, kdy je to pro Vás nanejvýš výhodné:

1. Jste držitelem průkazu ZTP – letiště na našem území poskytují zvýhodněnou cenu za parkování pro držitele tohoto průkazu, některá dokonce poskytují parkování zdarma.

2. Jste nedochvilní – zase ten čas, jestliže opravdu spěcháte do letové haly a každá minuta je pro Vás důležitá, měli by jste využít prostory k parkování u letiště.

3. Chcete komfort – nemáte nervy ze železa na to, aby jste se domlouvali s pánem, který poskytuje parkování padesát metrů od letiště na svém skromném pozemku? Chcete jen zaparkovat, vzít si zavazadla a užít si dovolenou bez starostí? Tak právě Vy by jste měli využít této možnosti také.

4. Nejste šetřílek – jestliže nepatříte k lidem, kteří obrátí každou korunu, než ji utratí a cena parkovného, ať už se Vám zdá jakkoliv vysoká nebo naopak nízká, tak si už balte zavadla, ať stihnete co nejvýhodnější místo!

Na otázku „Kdy můžu použít parkování u letiště?“ samozřejmě neexistuje jasná odpověď, můžete jej využít kdykoliv chcete, záleží jen a jen na Vás, kde budete Váš vůz parkovat a jaký důvod Vás k tomu vede.

Anketa na toto téma

Často se stává, že se lidé podřídí názoru většiny, možná toto děláte i Vy, proto by Vás mohl zajímat názor a zkušenost ostatních, proto bylo pár lidí vyzpovídáno ohledně jejich zkušeností s parkováním vozu před letištěm a zde jsou jejich odpovědi, je možné, že Vám pomůžou si vybrat:

„Přijel jsem, zaparkoval jsem, odletěl, pak se vrátil a auto tam bylo v neporušeném stavu, cena sice trošku horší, ale pokud to má znamenat, že moje auto bude v pořádku, nemám žádné námitky.“ –Daniel Zahnáš, student .

„Létám pravidelně na dovolenou každý rok a na letiště mě vždy odvážejí přátelé, je to pohodlnější a já si pak nemusím lámat hlavu s tím, jestli mi náhodou někdo při parkováni nepoškrábal lak u aut nebo něco podobného.“ -Kamil Adamkovič, student.

„Auto jsem již parkovala na letištním parkovišti, ovšem minulý rok jsem parkovala na soukromém, které se nacházelo nedaleko letiště, byla jsem spokojená, jak s přístupem provozovatele parkoviště, tak s cenou za tuto službu.“ -Tereza Lyčková, úřednice.

Pozor při parkování!

Je spousta Cestovních Kanceláří, která své potencionální klienty láká na parkování na letišti zdarma, když si koupí vybraný zájezd. A jak už to bývá, lidé chtějí za málo peněz hodně muziky, proto nastávají problémy, když je zrovna v odbobí Vašeho turnusu zájezdu všude plno aut, všichni spěchají a neberou ohledy na ostatní. Člověk nevěnuje chvíli pozornost při parkování a už autu vedle sedřel nešťasnou náhodou lak. Aby jste takovým problémům předešli, naučte se správně parkovat, protože i mistr tesař se utne a stát se může cokoliv, nemusí to být jen vinou Vaší. Pomoci by Vám mohl návod zde , pokud však hledáte novější návod, doporučuju kliknout tady, snad Vám bude nápomocný.

Barbora Koukolová