Augmentace na splátky? Proč by ne? Pořizování věcí na splátky si získalo jasnou oblibu mezi veřejností. Koupíte teď a splácíte, až máte peníze, jak jednoduché. A nákupy formou splátek finančním společnostem se dostaly i do oboru plastické chirurgie. A všem to ulehčuje práci. Klienti a klientky mají svoji vysněnou úpravu zevnějšku dřív a chirurgové zase spoustu spokojených klientů,

 

Augmentace na splátky aneb mějte nová prsa hned!

Kdo by netoužil po dokonalé postavě, štíhlém pasu, obličeji bez vrásek a… ruku na srdce… také dokonalém poprsí. Snad každá žena má ve svém životě období, kdy není spokojená se svým vzhledem. A s tím jí může pomoci kromě cvičení a správné životosprávy některá ze specializovaných klinik estetické medicíny. Důležitým faktorem může být možnost mít operaci hned a splácet část nákladů za operaci až po jejím podstoupení.

 

Jak na to?

V opravdu špičkovém zařízení estetické medicíny nabízejí klientům a klientkám předoperační konzultace zdarma. Prvním krokem je buď telefonní hovor, e-mail a nebo také možné zaslání fotografie s aktuálním vzhledem části těla zájemce o zákrok. V případě úpravy poprsí je vzhledem k intimnosti budoucího zákroku samozřejmě lepší rovnou osobní konzultace.

 

Chcete větší prsa? Augmentace vám je zajistí

Tento druh operace má za sebou šedesátiletou historii a o jeho oblíbenosti není pochyb. Jen ve Spojených státech amerických ji podle odhadů podstoupila každá dvacátá žena! Větší prsa jsou zkrátka v módě a jejich dostupnost je čím dál snadnější. I díky splátkovému kalendáři. Na nová prsa si lze půjčit jak v bance nebo vám splátkový kalendář může nabídnout i samotná klinika. Augmentace je tak na dosah ruky v podstatě každému, kdo má trvalý příjem.

 

Možnosti augmentace:

 

Důležitá je je pohoda po operaci

Pokoje hotelového typu, profesionální poporodní péče, splácení na míru klientce… K tomu přidáme nové sebevědomí z luxusního dekoltu a začátek nového života s novými ňadry!

 

Splátky nejsou problém

Existuje více způsobů, jak získat nová prsa na splátky. Buď lze zažádat přímo na klinice, a nebo se nabízejí i bankovní služby ve spolupráci právě s klinikou, jež operaci provede. Stačí se na všem domluvit na nezávazné předoperační schůzce.


Silikony napříč gendery

Silikony již nejsou operací pouze pro ženy. Decentní silikonové implantáty si nechávají voperovat i členové mužského pokolení, kteří touží po větším horním objemu. Mezi dalšími zájemci o silikonová ňadra jsou muži, jež se cítí být ženami a postupují chirurgickou a hormonální přeměnu z muže na ženu. Velmi zajímavé je, jak se k těmto operacím staví například americká společnost Starbucks. Ta se je rozhodla některým zaměstnancům i proplácet!

 

Upravená ňadra se mužům líbí

Ať už chceme, nebo ne, upravená ňadra se stala součástí moderní doby stejně jako auta, dovolené nebo nejnovější elektronika. A muži nejsou proti. Velikost a pevnost ženských ňader je pro ně prostě důležitá. A jaká prsa se tedy konkrétně mužům líbí nejvíce? Výsledky najdete v anketě.

A jak se líbí vám líbí možnost mít ňadra na splátky? Podělíte se s námi o vaše historky při nakupování s využitím splátkového kalendáře? Jste také tak nedočkaví, a nebo si raději na všechny plánované výdaje nejprve ušetříte? Podělte se s námi, jaká půjčka na nákup znamenala ve vašem životě to nejlepší rozhodnutí… a proč?

Barbora Koukolová