tvorba profesionálních webových stránek
"Být připraven je nejdůležitějším předpokladem úspěchu."
- Henry Ford

Pouzdra na iPhone 6 – originální vzhled díky personalizaci, kterou se odlišíte od ostatních lidí

Flipová pouzdra na iPhone 6 jsou skvělým řešením, pokud chcete opravdu kvalitní ochranu pro Váš telefon. Na trhu se vyskytuje stále více variant, které se od sebe liší motivy, barvami i materiálem. Do popředí se dostává i personalizace, díky které vytvoříte jedinečné pouzdro pro sebe nebo originální dárek pro Vaše blízké. V tomto článku zjistíte, jak své pouzdro můžete v rámci personalizace změnit, podle čeho si vybrat výrobce a také Vám popíšeme specifika pouzder na telefon a jejich historický vývoj.

Proč pro pouzdro na iPhone 6 zvolit personalizaci

Jaké jsou možnosti

Službu personalizace pouzder, krytů a obalů na mobilní telefon nabízí již řada firem.

Nejprve si z dostupné nabídky vyberete typ telefonu, pro který si chcete pouzdro vytvořit. V rámci samotného návrhu volíte vzhled pozadí, text a obrázek.

POZADÍ

TEXT

OBRÁZEK

Některé firmy nabízejí i možnost volby mezi lesklým a matným povrchem. Závisí to především na materiálu, ze kterého je pouzdro vyrobeno.

Pak už stačí jen vše uložit a dokončit objednávku.

Jak vypadá kryt, který má v sobě zabudovanou čtečku knih.

Podle čeho vybrat výrobce

Důvody, proč svůj telefon chránit pomocí pouzdra

Jak se v průběhu posledních dvaceti let pouzdra vyvíjela

PŮVODNÍ POUZDRA

SOUČASNÁ POUZDRA

S nákupem iPhonu je vhodné rovnou pořídit i jeho kvalitní ochranu, protože se jedná o drahou investici. Pouzdra jsou skvělým řešením pro lidi, kteří svůj mobilní telefon nosí v batohu či kabelce, protože tím zamezí poškrábání dotykové části. Účinnou a zároveň originální ochranu můžete mít díky personalizovaných pouzdrům, na která si můžete nechat natisknout oblíbený citát nebo rodinnou fotografii. V článku jste zjistili, jakými způsoby můžete vzhled pouzdra upravit a na co se zaměřit při výběru společnosti, která se o výrobu pouzdra postará. V závěru článku jsou popsaná obecná specifika pouzder spolu s jejich historickým vývojem. Podívejte se, jak vypadá pouzdro, které tiskne fotografie.

Dáváte přednost pouzdrům, která zajišťují ochranu celého telefonu, nebo upřednostňujete kryty, které se pohodlně vejdou i do kapsy, ale nechrání přední stranu telefonu?